CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

TÁTO SEKCIA "VÝBER PODLÁH" JE V DOČASNEJ PREVÁDZKE, ÚDAJE SA POSTUPNE DOPLŇUJÚ !

Za prípadné nezrovnalosti sa predom ospravedlňujeme ! /Predstavenstvo CPS/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výrobcovia, dovozcovia podlahových krytín a podlahových materiálov - ZVIDITEĽNITE SA !

Zaregistrujte obchodné značky svojich materiálov v tejto novej sekcii WEB-u CPS.

Podrobné podmienky viď. v Smernici CPS SM 14       ico pdf Smernica SM 14

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hľadáte konkrétnu podlahu pre Váš stavebný zámer ? 

V tejto sekcii nájdete najpoužívanejšie podlahy zaradené do Odborových skupín (A1 - G9), ktorým sa Cech podlahárov Slovenska (CPS) zaoberá. Keramická dlažba patrí do portfólia Cechu obkladačov SR, ktoré nájdete na inej WEB stránke.

Neoddeliteľnou súčasťou podláh sú aj Doplnkové materiály zaradené do skupín X1 - X7, ktorými sme sa snažili pomôcť Vám investorom dokončiť stavebný zámer v požadovanej kvalite.

Pri každej odborovej skupine CPS nájdete všeobecný popis podlahy ako aj jej triedenie do podskupín.

Pri každej podskupine nájdete odkaz na významného výrobcu (GARANTA) materiálu podlahy, jeho návod na inštaláciu, údržbu ako aj WEB link prekliku na stránku výrobku. Takýto výrobca GARANTUJE správne fungovanie podlahy a udržanie jeho úžitkových vlastností dodržaním jeho návodov.

U každého GARANTA (napr. v podskupine C5a2 - čo znamená podlahovú skupinu C5a a v políčku 2. Garanta) nájdete aj odkaz na inštalatérov (členov CPS), ktorí danú podlahu dodávajú a montujú. Kliknutím na odkaz "Dodávatelia a inštalačné firmy" sa vám vytvorí zoznam firiem z celého Slovenska, medzi ktorými si môžete vybrať vhodného dodávateľa (člena Cechu) z Vášho regiónu, a osloviť ju. Kliknutím na firmu sa otvorí vizitka člena.

Vo vyhľadávači je možné vyhľadávať aj firmy podľa označenia celej odborovej skupiny (napr. A1). Nájdete tak dodávateľa, ktorý montuje podlahy skupiny A1 (Drevené veľkoplošné podlahy plávajúce), avšak bez ohľadu na to, či sa jedná o výrobky konkrétneho GARANTA v políčku 1 až 4.

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk