CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).
k198Sortiment podlahovej chémie Thomsit rozšírili dve novinky – medzi samonivelizačnými stierkami nájdete novú vyrovnávaciu hmotu Thomsit DD PLUS, medzi lepidlami potom disperzné lepidlo na PVC a CV krytiny Thomsit K 198.

Lepidlo Thomsit K 198 vyniká veľmi vysokou lepivosťou, dá sa s ním lepiť aj na zvislé podklady a okrem homogénnych a heterogénnych PVC krytín v pásoch a dielcoch výborne lepí tiež tvrdé vinylové dielce (vr. LVT) a textilné krytiny s latexovou, PU penovou a PVC rubovou stranou.

Nová stierka Thomsit DD PLUS je vhodná na vyrovnávanie nasiakavých podkladov aj nenasiakavých podkladov s hrúbkou vrstvy 0,5–10 mm v jednej pracovnej operácii v suchom interiéri. Vďaka svojim parametrom môže slúžiť ako podklad na lepenie PVC, kobercov, lepených kobercov, linolea, gumy. Vzhľadom na veľmi vysokú pevnosť je vhodná i pod priamo lepené parkety.

                                                   

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk