CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

CPS logo web CPS vyhlasuje na deň 25.5.2023 uskutočnenie Skúšky na Overenie odbornej spôsobilosti pre remeslo PODLAHÁR.

4. ročník Skúšok sa bude vykonávať v súlade so Zákonom 568/2009 Z.z. na základe obdržanej platnej ico pdf  Akreditácie CPS. Pod dohľadom skúšobnej komisie skúšky pozostávajú z teoretickejpraktickej časti.

Teoretická časť skúšky OOS sa bude konať v mieste detašovaného pracoviska CPS - Attilova 10A, Nitrianske Hrnčiarovce, kým praktická časť skúšky v mieste staveniska na vybraných projektoch členov CPS.

V rámci praktickej časti skúšok uchádzač prezentuje podlahárske zručnosti na inštaláciach z predpísanej tematiky podľa smernice SM 15. Teoretická časť skúšky pozostávala - z písomnej časti (testy) a ústnej časti (teoretické vedomosti).

Na skúšky Overenia odbornej spôsobilosti je potrebné vyplniť  ico doc prihlášku do 30.4.2023, a po úspešnom vyhodnotení skúšobnej komisie účastníci obdržia Osvedčenie. Tento dokument poslúži následne na vydanie Živnostenského oprávnenia pre Remeselnú živnosť PODLAHÁR.

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk