CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

   ebc logo     Dňa 15.decembra 2017 bol Slovenský živnostenský zväz na zasadnutí predstavenstva EBC (Európska konfederácia staviteľov) schválený ako riadny člen a sme poctení, že sa staneme súčasťou stavebného sektoru malých a stredných podnikov v EÚ. Kto je EBC: Hlas pre malé a stredné stavebné firmy v Bruseli!

Prostredníctvom on-line dotazníka sa stavebné profesie majú možnosť zapojiť do verejnej konzultácie o pravidlách EÚ pre výrobky používané pri výstavbe budov a infraštruktúry. Príspevky môžete zasielať prostredníctvom online dotazníka.

Túto informáciu sme obdržali prostredníctvom EBC, a spolu s horeuvedeným dotazníkom a ďalšími dokumentmi nájdete na tejto linke:

https://ec.europa.eu/info/consultations/public-consultation-eu-rules-products-used-construction-buildings-and-infrastructure-works_sk

Nariadenie sa zameriava na zabezpečenie fungovania jednotného trhu pre výrobky použité pri výstavbe budov a infraštruktúry.

Termín konzultácií je do 16. apríla 2018.

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk