CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

   ikona info cps  Od svojich začiatkov pokrývali webové stránky Cechu podlahárov Slovenska širokú tematiku spojenú s podlahárskym remeslom. V minulom roku sa na nich spustil prvý portál dopyt na realizáciu podlahárskych prác v sekcii Pre klientov. Súčasné prístupy v komunikácii si však vyžiadali novú podobu a moderný vzhľad profesnej webovej stránky cechu (čiastočne sú však niektoré sekcie ešte presmerované na starä WEB stránku).

Okrem zmodernizovaného vzhľadu prešiel zmenou aj obsah. Zameranie na dianie v cechu naďalej zostáva, jeho tvorcovia sa však chcú viac sústrediť na odborné poradenstvo a praktické rady kolegom – profesionálom, ale aj širokej verejnosti. Počíta sa aj s pravidelnou distribúciou newslettra s dôležitými informáciami priamo na členov cechu. „Našou ambíciou je, aby naša webová stránka bola prvou voľbou pre profesionálov i laikov, ktorí sa chcú dozvedieť dôležité a aktuálne informácie o realizácii podláh,“ hovorí Ing. Tibor Pásztor, tajomník CPS.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážený člen Cechu podlahárov Slovenska.

     Predstavenstvo nášho Cechu, v snahe ponúknuť odbornú radu v oblasti podláh záujemcom z laickej verejnosti, alebo ponúknuť im overenú podlahársku firmu z radov našich členov, zriadilo na cechovej Web-stránke sekciu "Pre klientov" a na nej rubriku „Dopyty pre realizáciu podláh“. K uverejneným dopytom sa môže dostať len člen Cechu podlahárov Slovenska po zadaní prístupových údajov.

     Chcem upriamiť Vašu pozornosť na možnosť využívať túto rubriku k získaniu novej zákazky, prípadne poskytnutou radou mať prvý kontakt s potenciálnym zákazníkom - investorom. Doporučujem, aby ste pravidelne navštevovali našu web-stránku a na nej aj predmetnú sekciu. Pripomínam, že od spustenia tejto rubriky bolo v priebehu roka pridaných cca. 50 dopytov,

a žiaľ časť sa nestretla s vašim ohlasom.

     V prípade, že sa neviete z akýchkoľvek dôvodov dostať k dopytom, kontaktujte prosím sekretariát Cechu podlahárov Slovenska (tel.:  0907 489 682,  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).

                                                                                                                                                     Jozef  Mokrý

                                                                                                                                                 Vrchný cechmajster

 

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk