CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).
dopyty iluCech podlahárov Slovenska (CPS) spustil nový dopytový portál pre podlahárske práce na www.cechpodlaharov.sk. Široká verejnosť tak môže veľmi jednoducho kontaktovať kvalitného a osvedčeného realizátora podláh vo svojom regióne.

Nová služba Cechu podlahárov Slovenska si kladie za cieľ pomôcť bežnému stavebníkovi vybrať si kvalitnú realizačnú firmu, resp. remeselníka na kompletné kladenie rôznych druhov podlahových krytín. Priamo na webovej stránke www.cechpodlaharov.sk môže dopytovať služby u odborne zdatných spoločností s niekoľkoročnými profesijnými skúsenosťami a viacerými referenciami, ktoré sú členmi CPS. „Ide o užitočnú pomôcku nielen pre investorov, ale aj pre našich členov. Členovia sa tak môžu prostredníctvom dopytového nástroja dostať k novým projektom a investor má záruku, že si vyberie kvalifikovanú firmu na zhotovenie svojej podlahy,“ hovorí Ing. Tibor Pásztor, vrchný cechmajster Cechu podlahárov Slovenska. Investor tak má záruku odbornej spôsobilosti realizátora podláh, ktorý mu tiež spoľahlivo poradí aj s výberom vhodného druhu podlahovej krytiny.

 

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk