CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

  CPS logo web Na pôde CPS zahájime 2. ročník Akreditovaného vzdelávacieho programu pre remeslo PODLAHÁR. Uskutoční sa v hoteli DIPLOMAT v Rajeckých Tepliciach, a to dňa 17.09.2020 v predvečer konania XX. Snemu CPS, a bude prebiehať až do konca roka 2020. Následné skúšky Overenia Odbornej spôsobilosti sa uskutočnia začiatkom roka 2021.

Intenzívne vzdelávanie na základe platnej ico pdf Akreditácie MŠ SR pozostáva z teoretickej výučby na rôznych vzdelávacích miestach ako aj z praktického nácviku inštalácie na realizovaných stavbách uchádzačov či v réžii CPS.

Do vzdelávania sú zatiaľ prihlásení 4 záujemcovia, ktoré však už majú bohaté praktické skúsenosti z priebežnej pracovnej činnosti ako podlahár, ale rozšírili si vedomosti a praktické znalosti aj z ostatných modulov.

Ďalší sa môžu ešte prihlásiť alebo dôjsť osobne na zahájenie.

Vzdelávanie pozostáva z 5 modulov podľa akreditácie ŠIOV :

Názvy modulov a ich rozsah :
Modul 1: Prípravár                                                  76 hodín
Modul 2: Stavebná chémia, liate podlahy               72 hodín
Modul 3: Montáž drevených podlahových krytín   120 hodín
Modul 4: Montáž pružných podlahových krytín     144 hodín
Modul 5: Montáž športových podláh                       88 hodín

Po celkovom vyhodnotení skúšok úšpešní absolventi obdržia od CPS Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu, ktoré poslúži ako doklad na prihlásenie sa na skúšky Overenia odbornej spôsobilosti. Obdržané osvedčenie z tejto následnej skúšky OOS uchádzačom potom poslúži na vydanie ŽL na remeselnú živnosť PODLAHÁR.

Ku skúškam na Overenie odbornej spôsobilosti sa záujemca môže prihlásiť aj splnením aj splnením iných podmienok bez absolvovania tohto akreditovaného vzdelávania, alebo po jeho úspešnom absolvovaní v inom vzdelávacom inštitúte. Viac info Smernici CPS  ico pdf SM 15

Poplatok za účasť na Akreditovanom vzdelávaní je 600.- €, následné skúšky Overenia Odbornej Spôsobilosti 300.- €

 

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk