CPS facebookfacebook

01 / 04
02 / 04
03 / 04

Sekcia pre členov

04 / 04

Odborné školenie: Veľkoplošné drevené podlahové krytiny

skolenie 1 iluCech podlahárov Slovenska Vás srdečne pozýva na odborné školenie v rámci CPS, ktoré sa bude konať 26.11.2015 v hoteli Podjavorník, Papradno (okr. Považská Bystrica).

   Coneco NahrTermin  Aktuálne Vám oznamujeme oficiálne stanovisko spoločnosti Incheba a.s., v ktorom si Vás dovoľujeme informovať o novom termíne veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA, ktorý presunuli na 24. – 27. 3. 2021

Týmto Vás informujeme, že medzinárodný veľtrh stavebníctva Coneco a medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie Racioenergia, ktoré sú podľa kalendára výstav spoločnosti Incheba, a. s. naplánované na termín 25. – 28. marca 2020, sú presunuté na náhradný termín (zatiaľ bližšie neurčený).

V nadväznosti na preventívne a reštriktívne opatrenia prijaté dňa 12. marca 2020 na zasadnutí Ústredného krízového štábu SR s cieľom zabrániť šíreniu ochorenia COVID-19 nie je možné uvedené veľtrhy zorganizovať. Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že sme pristúpili k rozhodnutiu presunúť termín konania veľtrhov na dátum, ktorý umožní ich bezpečnú a bezproblémovú organizáciu a realizáciu.

RNDr. Ľubica Nagyová

manažérka projektu

Incheba, a.s.

Nemáte povolenie na pridávanie komentárov

GESTORI

Hľadať na stránke

Hlavní partneri

Partner 1

SZZ

 

Partner 2

vodoznak cps

Generálny partner

vodoznak cps

Realizácie členov

2016-2022 © CPS - všetky práva vyhradené.

Tvorba webu: nextmedia.sk